Yamaha Ténéré 700 / World Raid, Strana 3
Řazení produktů
Značky
Výpis produktů
Dvou dílný magnetický kryt kyvky. Jednoduchá montáž a ještě lehčí demontáž. Dokonalá ochrana kyvky před poškozením a znečištěním a navíc je nový kryt vytvořen tak, aby mytí po jízdě bylo snažší a nepřidělávalo tolik práce. Jedna část s magnetem se napevno nainstaluje na kyvku pomocí stahovacích pásek a druhá část se "nacvakne" na magnet a přichytí pomocí gumového pásku. Před mytím stačí jen sundat gumičku a po opláchnutí zase nasadit.
Sada hliníkových kufrů s rychloupínacím mechanismem pro nosiče UNIT garage. Víko otevíratelné na obě strany i kompletně snímatelné.
Sada hliníkových kufrů s rychloupínacím mechanismem pro nosiče UNIT garage. Víko otevíratelné na obě strany i kompletně snímatelné.
Pevné nosiče kufrů Bumot Defender, Defender EVO, nebo brašen Bumot Extremada na míru vaší motorce. Nosiče bez kufrů fungují spolehlivě jako padací rám pro zadní kapoty. Strana, kde je na motorce výfuk, je zkosená, tak aby vrchní plochy kufrů byly vůči motorce symetricky rozložené. Na rozdíl od jiných systémů je motorka s kufry tak na obě strany stejně široká a opticky vyvážená.
Prakticky nezničitelná platforma vyrobená z Nylon-6 materiálu, který je lehčí než slitina a nedochází u něj k „únavovým“ problémům. Je vybavena volitelnými body pro upevnění, čím se stává univerzální pro nejběžnější typy motocyklů. Na tuto platformu můžete připevnit jednu brašnu OS-32 nebo OS-22 nebo jeden kanystr či zásobník na vodu Rotopax o objemu 1.75 galonu (cca 6,6 litru). Dále ji můžete použít pro připevnění Adventure brašny OS-6 nebo OS-12 s jedním nebo dvěma kanystry na palivo / vodu Rotopax o objemu 1 galon (cca 3,78 litru).
Sada plastových krytů víka spojky, vodní pumpy a zapalování - ochrana obou stran motoru proti odření nebo proražení při pádu. Tvrzený plast se montuje přímo na existující šrouby v motoru.
Tento zesilovací rám výfuku chrání rám motocyklu před drahými opravami při jízdě v terénu nebo při pádu na asfaltu. Pokud na výfuk působí příliš velká zátěž při pádu, rám se může ohnout směrem dovnitř, přičemž může dojít i k prasknutí svarů rámu. Ohnutý výfuk pak často třením poškozuje zadní kyvnou vidlici.
