• 1 z 7
 

X plotna Outback Motortek pro standardní nosiče

 

Plotna pro uchycení kanystru Rotopax nebo boxu na nářadí na standardní nosiče kufrů. Plotnu lze namontovat na libovolnou pozici v nosiči.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-3 týdnů Skladem Obvykle 1-3 týdnů Obvykle 1-3 týdnů
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
520 Kč
429,75 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
 

Plotna pro uchycení kanystru Rotopax nebo boxu na nářadí na standardní nosiče kufrů. Plotnu lze namontovat na libovolnou pozici v nosiči.

Určeno pro nosiče Outback Motortek, kompatibilní také se všemi nosiči s průměrem trubky nosiče 18mm a vnitřním rozměrem nosiče 213 (výška) x 313 (šířka) milimetrů.

Montážní návod: Plotna X - instalace

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména mUpozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a otocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
Značka motorky Yamaha, BMW, Honda, KTM, Triumph, Husqvarna