› Brašny, kufry, nosiče › ENDURISTAN - odolné a vodotěsné brašny › Brašny na nosič
Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem
Brašny Enduristan jsou určené pro drsné zacházení. Ale pokud vám nešťastně upadne motorka, občas můžete něco poškodit. I když jste zrovna v divočině, brašny snadno opravíte originální opravnou sadou.
Nošení těžkých tašek nebylo nikdy tak pohodlné jako s luxusním ramenním popruhem Enduristan. Prodyšné polstrování rozkládá zatížení na širokou plochu. Díky zakřivenému designu popruh nesjíždí z ramene. Karabiny pro uchycení jsou vyrobeny z pevného polymeru s kovovými zámky. Popruh je omyvatelný.
Bezpečný držák pro lahev pití nebo paliva, který lze upevnit přímo na brašny Enduristan. K lahvi máte tak snadný přístup, bez otevírání brašen. Ideální pro 1,5 litrovou PET lahev.
Bezpečný držák pro lahev s pitím, palivem nebo olejem, který lze upevnit přímo na brašny Enduristan. K lahvi máte tak snadný přístup, bez otevírání brašen.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna na kufry nebo na nosič ze Švýcarska. Vhodná na kufry Touratech, SW Motech, GlobeScout a další. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 12 litrů.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna na kufry nebo na nosič ze Švýcarska. Vhodná na kufry Touratech, SW Motech, GlobeScout a další. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 15 litrů.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna na nosič ze Švýcarska. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 3,5 litru.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna na nosič ze Švýcarska. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 8 litrů.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna na nosič nebo sedlo ze Švýcarska. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 20, 32, 51 nebo 82 litrů, s možností uchycení dalších brašen Enduristan systémem ROKstraps.
Velmi odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna ze Švýcarska. Vhodná na nosič, nebo na brašny Monsoon a Tornado i na hliníkové kufry. Vyrobená ze tří vrstev materiálu. Objem 6,5 nebo 12 litrů.
Nastavení