Informace k produktům výrobce Outback Motortek

Prohlášení společnosti Outback Motortek:

 

Společnost Outback Motortek v žádném případě nepropaguje úpravy motocyklů, které jsou v rozporu s pravidly a předpisy pro bezpečnost silničního provozu. Společnost Outback Motortek dále upozorňuje všechny, kdo provádějí mechanické úpravy na svém motocyklu, že tyto činnosti provádějí výhradně na vlastní nebezpečí.

Každý, kdo nemá patřičné mechanické vzdělání nebo zázemí, by se neměl pouštět do žádného mechanického projektu bez řádného dohledu a poučení. Pokud jezdec není zcela obeznámen s příslušnými procesy a nemá s nimi zkušenosti, společnost Outback Motortek doporučuje, aby si klient nechal takové výrobky nainstalovat kvalifikovaným a zkušeným profesionálním mechanikem motocyklů.

Pro další informace si prosím přečtěte také naše "Prohlášení o vyloučení odpovědnosti za výrobek" níže.

 

Několik poznámek:

Outback Motortek nepropaguje žádné úpravy motocyklu. Zejména ty, které jsou nebezpečné pro správný provoz nebo údržbu motocyklu nebo které by vedly k zániku záruky na vozidlo.
Společnost Outback Motortek varuje a připomíná návštěvníkům a čtenářům, že každý je zodpovědný za své vlastní jednání.
Společnost Outback Motortek vyzývá každého, kdo má jakékoli pochybnosti nebo obavy ohledně informací uvedených na těchto webových stránkách, aby se poradil se zkušeným, kvalifikovaným odborným mechanikem.
Autory informací nabízených na webových stránkách "outbackmotortek.com" a "outbackmotortek.net" jsou fyzické osoby, nikoli společnost Outback Motortek.

Společnost Outback Motortek nenese žádnou odpovědnost za nesprávné informace:

instalace, které jsou nebezpečné pro správný provoz nebo údržbu motocyklu.
Instalace, které vedou k zániku záruky na vozidlo.
instalace výrobků, čísla dílů, hodnoty krouticího momentu, rady pro jízdu nebo jakékoli jiné informace uvedené na stránkách "outbackmotortek.com" nebo "outbackmotortek.net".

Zákazník je zodpovědný za:

 

své vlastní činy.
přečíst si informace na těchto webových stránkách a poradit se se zkušeným, kvalifikovaným odborným mechanikem.
Instalace výrobku, hodnoty krouticího momentu, správná a zákonná jízda a případné následky nedodržení těchto pokynů.

Doporučujeme, abyste si v případě pochybností veškeré uvedené informace ověřili u výrobce výrobku nebo v jiných oficiálních či odborných zdrojích.

Děkujeme vám za pochopení,
Tým společnosti Outback Motortek

 

Originální znění naleznete zde: https://outbackmotortek.net/site-disclaimer/

 

 

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti za výrobek

 

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI U NAŠÍ ŘADY PRODUKTŮ TRIUMPH TIGER 900

Objevilo se několik hlášení o poškozených/prasklých rámech a pomocných rámech modelu Tiger 900 (všechny modely). Společnost Triumph nedávno oznámila, že v žádném z těchto případů neposkytuje záruku, pokud byly nainstalovány výrobky z aftermarketu. Zveřejněním tohoto prohlášení o vyloučení odpovědnosti prohlašujeme, že nepřebíráme žádnou odpovědnost za selhání rámů a pomocných rámů ani za jiné škody, ani nevracíme peníze za žádné z našich výrobků Tiger 900 (všechny modely).
Pro další informace si prosím přečtěte naše "Prohlášení o vyloučení odpovědnosti za výrobek" níže a naše obecné "Prohlášení o vyloučení odpovědnosti na webu" uvedené výše.

VÝVOJ A PŘEDPOKLADY PRODUKTU

Ve společnosti Outback Motortek pracujeme velmi tvrdě na tom, abychom vám poskytli nejlepší možnou ochranu pro adventure a dualsport motocykly na trhu. Naše ochranné rámy/kryty jsou navrženy a testovány v reálných podmínkách (pád a tažení) tak, aby poskytovaly maximální ochranu v co nejširší škále scénářů nárazu.

Naše výrobky mohou zvýšit ochranu palivové nádrže, kapotáže/panelů a dalších potenciálně exponovaných součástí vašeho motocyklu. Každý design, tvar a konstrukce jsou vyrobeny na míru pro každý jednotlivý model motocyklu.

Materiály jsou pečlivě namontovány tak, aby absorbovaly co nejvíce nárazů, aniž by se přenášely na rám ani na jiné části motocyklu.

Upozornění: Vzhledem k množství různých možných pádů, povrchových podmínek a překážek nemusí být naše výrobky vůči všem z nich neomylné.

 


TECHNICKÁ TOLERANCE (SYMETRIE A ULOŽENÍ).

Vzhledem k různým fázím a faktorům, které se podílejí na výrobním procesu našich výrobků, byla stanovena tolerance (malá hranice pro přijatelné sestavení). Tato varianta existuje u všech strojově vyráběných výrobků, mezi které patří také rám vašeho motocyklu, díly atd.
Z tohoto důvodu můžeme zaručit a zaručujeme správnou funkci našich výrobků, ale montáž a vzhled (dokonalá symetrie atd.) se mohou mírně lišit výrobek od výrobku, motocykl od motocyklu a zákazník od zákazníka, aniž by to mělo vliv na jeho výkon.

Důležité poznámky k výrobku, které je třeba vzít v úvahu:

Pokud není na stránce každého výrobku uvedeno jinak, můžeme zaručit pouze kompatibilitu našich výrobků s OEM specifikacemi vašeho motocyklu a mezi našimi vlastními výrobky. To platí konkrétně pro díly Outback Motortek a další ochranné díly různých výrobců náhradních dílů.

Stejné pravidlo platí i pro naše výrobky a jakékoli jiné výrobky pro motocykly jiných výrobců, jako jsou výfuky a koncovky, odpružení, zadní křídla, vyšší nebo větší sedadla, přídavné díly a příslušenství nebo cokoli jiného, co by mohlo změnit standardní vlastnosti a tvar motocyklu.

Na naše zadní nosiče nedoporučujeme montovat horní (pevné) kufry. Maximální celková hmotnost je přibližně 8 kg. Věnujte pozornost rozložení zátěže a často kontrolujte nosič, jeho montážní systém a hardware.

Děkujeme vám za pochopení,
Outback Motortek Team.

 

Originální znění naleznete zde: https://outbackmotortek.net/product-disclaimer/