• 1 z 6
 

Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - KTM 690 Enduro

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. 2 verze.

 
Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku. Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku. Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku. Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku.
Barva
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 719,67 Kč 6 967,18 Kč 5 719,67 Kč 6 967,18 Kč od 5 719,67 Kč
4 727 Kč 5 758 Kč 4 727 Kč 5 758 Kč od 4 727 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Podle motorky
 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Konstrukce není symetrická, nosič na straně výfuku je více vzdálen od středu motorky.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Nosiče Standard:

Jednoduchý nosič z 18mm trubky, vnější rozměr 25x35cm. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Ideální pro boční brašny Mosko Moto (můžete si prohlédnout také naživo u nás), boční brašny EMD Askja kufry nebo s rychloupínáním UNIT garage nebo jiné univerzální kufry.

Nosiče X-Frame:

Nosiče s přidanými úchyty po obvodu a vnitřní X-plotnou. Vnitřní plotnu lze posunovat nebo demontovat.

Ideální pro boční brašny Enduristan Monsoon 3 nebo Kriega OS 32 / Kriega OS 22.

Pozor - společně s nosiči nemůžete na motocykl instalovat sériové zadní stupačky, které jsou nutné pro absolvování technické kontroly, neb motocykl je dvoumístný. Z výroby obvykle na motocyklu zadní stupačky montovány nejsou a jsou dodávány s motocyklem k pozdější montáži. Na motocyklu mohou být instalované pouze kryty.

Instalace

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván certifikát o homologaci ATEST 8SD, ani jeho evropská alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu. 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.