Úzké nosiče Outback Motortek pro vysoko umístěný výfuk - Yamaha Ténéré 700 / World Raid

5 786,01 Kč 7 733,24 Kč od 5 786,01 Kč 4 781,83 Kč bez DPH 6 391,11 Kč bez DPH od 4 781,83 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Speciální verze nosičů kufrů nebo brašen pro Tenere 700, vybavené vysoko montovaným výfukem, který je blíže motorce. Nejužší symetrické nosiče s celkovou šířkou 50cm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální verze nosičů kufrů nebo brašen pro Tenere 700, vybavené vysoko montovaným výfukem, který je blíže motorce. Nejužší symetrické nosiče s celkovou šířkou 50cm.

Běžné symetrické nosiče pro Tenere 700 mají šířku 61cm, asymetrické 55cm a tyto jen 50cm. Pokud máte výfuk, skrytý pod kapotáží, tyto nosiče jsou ideální pro instalaci brašen a zachování úzké motorky, vhodné do terénu i dopravní zácpy.

Potvrzena kompatibilita s námi doporučovaným titanovým tlumičem HP Corse Short Titanium SP-1 a výfukem MIVV.

Konstrukce nosiče je vyrobena z 18mm trubky, rozměr hlavního rámu je 350mm (Š) x 250 (V).

Verze Standard je univerzální, vhodná pro instalaci univerzálních kufrů s uchycením na puky nebo textilních brašen. Nosiče OM jsou oficiálními nosiči pro brašny Mosko Moto.

Verze X-Frame je specifická připravenými externími úchyty v rozích konstrukce, na které se snadněji uchycují některé druhy brašen - Enduristan, Kriega a podobné brašny s popruhy přes sedačku.

 

Instalace nosičů - obecný návod

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich evropská alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: