• 1 z 5
 

Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - Triumph Tiger 800

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

 
Dostupnost Zvolte variantu Skladem Na dotaz
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 940 Kč 6 630 Kč od 4 940 Kč
4 082,64 Kč 5 479,34 Kč od 4 082,64 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Podle motorky
 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

 

Hmotnost 3,66 kg

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
 
 
Co potřebujete? Ochránit motorku při pádu, Vylepšit sériovou motorku
Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1100L / Adventure Sports
Kudy pojedete? Terénem, šotolinou
Značka motorky Honda