Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - BMW R1200 GS LC / R1250 GS / Adventure

5 868,88 Kč 7 928,74 Kč od 5 868,88 Kč 4 850,31 Kč bez DPH 6 552,68 Kč bez DPH od 4 850,31 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Instalace: 

Montážní návod: BMW 12xx GS - instalace nosičů

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.


 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: