• 1 z 18
 

Nerezové boční nosiče UNIT garage - Aprilia Touareg 660

 

Univerzální nosiče kufrů z nerezové oceli, ideální pro kufry UNIT garage. Nosiče jsou asymetrické, na straně výfuku jsou připravené pro kufr se zůžením.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Obvykle do týdne.
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
11 073,92 Kč
9 152 Kč bez DPH
   
Značka UNIT Garage
Kategorie Aprilia Touareg 660
 

Univerzální nosiče kufrů z nerezové oceli, ideální pro kufry UNIT garage. Nosiče jsou asymetrické, na straně výfuku jsou připravené pro kufr se zůžením.

Nosiče se na motorku montují bez potřeby úprav. Vše pro montáž je součástí balení, do posledního šroubku. Nosiče jsou kompatibilní se zadním nosičem UNIT garage i originálem Aprilia, případně s madly spolujezdce.

Černě lakováno nebo nerez.

Podívejte se níže na související produkty, které kufry a brašny od UNIT garage na nosiče perfektně pasují.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa.