Crash bars combo V2 Outback Motortek - Yamaha Ténéré 700 MY2025+
Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi odolné padací rámy pro nejnovější verzi Yamaha Tenere 700 z 22mm ocelových trubek, uchycených na nejpevnější body rámu motocyklu pro spolehlivou ochranu při pádu v terénu.
Kompatibilita - pouze modelové roky 2025+. Není kompatibilní s modely do roku 2024! Kompatibilní s krytem motoru OM. Kompatibilita s kryty motoru jiných výrobců není otestována. Doporučujeme shlédnout instalační video návod a podle toho porovnat, zda montáž nekoliduje s vaším krytem motoru.
- Ručně svařováno metodou MIG – vše je podřízeno pevnosti! Nadále se držíme naší filozofie: odolnost a funkčnost mají přednost před vzhledem. I když naši svářeči dokážou ty svary proměnit v umělecké dílo.
- 22mm ocelová trubka s tloušťkou stěny 2 mm – ladí se spodními padacími rámy a štíhlým profilem motorky, přičemž nabízí maximální ochranu.
- Méně je často více – díky použití 22mm ocelových padacích rámů zůstává zachováno nízko položené těžiště nejnovější T7. Mnoho jiných výrobců používá pro ochranu horní části T7 trubky o průměru 25 mm a dokonce i 27 mm, navíc namontované ještě výše, což zvyšuje hmotnost v horní části motorky a přitom nezaručuje lepší absorpci nárazu.
- Odolné montážní body – pevné objímky z 5mm silného kovu pro dokonalé usazení. Pevné horní montážní body na našem charakteristickém T-držáku, který se montuje přímo na rám.
- Práškově lakováno – v kombinaci s pískováním jde o nepřekonatelnou kombinaci pro ochranu povrchu vašeho produktu. Bez příkras a drsné, přesně jako vaše Tenere 700.
| Výrobní společnost : | Outback Motortek Európa Kft. |
|---|---|
| Adresa : | 4087 Hajdúdorog, Külterület 0435/4. Maďarsko |
| E-mail : | info@outbackmotortek.com |
