• 1 z 7
 

Zadní nerez nosič UNIT garage - Yamaha Tenere 700

 

Zadní nosič UNIT garage pro Yamahu Tenere 700, černě lakováno. Kompatibilní s top case UNIT garage bez použití přidané plotny.

Dostupnost Obvykle do týdne.
7 078,50 Kč
5 850 Kč bez DPH
Značka UNIT Garage
Kategorie Podle motorky
Položka byla vyprodána...
 

Zadní nosič UNIT garage pro Yamahu Tenere 700, černě lakováno. Kompatibilní s top case UNIT garage bez použití přidané plotny.

Maximální nosnost 10 kg.

Hmotnost nosiče je pouze 1kg! Originální nosiče váží 5,3kg.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.