Padací rám UNIT Garage - BMW R NineT

Značka: UNIT Garage
7 456,02 Kč 6 162 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.

Elegantní padací rámy, které splynou s designem BMW R nineT a zajistí velmi dobrou ochranu při pádu motocyklu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní padací rámy, které splynou s designem BMW R nine T a zajistí velmi dobrou ochranu při pádu motocyklu.

Vyrobeno z oceli, lakováno vysoce odolnou práškovou barvou. Většinu servisních prací na motocyklu je možno provádět bez demontáže těchto padacích rámů.

Rámy jsou kompatibilní s originálními chrániči hlav. Rámy se snadno instalují, v balení naleznete vše potřebné pro montáž.

Kompatibilní s modely:

  • R nineT Roadster
  • R nineT Scrambler
  • R nineT Pure
  • R nineT Racer
  • R nineT Urban GS

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: