• 1 z 4
 

Nosič zavazadel Outback Motortek Honda CRF1100L Africa Twin / Adventure Sports

 

Hliníkové rozšíření nosiče zavazadel kanadské značky Outback Motortek, navržené pro snadné uchycení textilní brašny, kanystru systému RotoPax nebo jen akční kamery.

Dostupnost Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 989,91 Kč
2 471 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Podle motorky
 

Hliníkové rozšíření nosiče zavazadel, navržené pro snadné uchycení textilní brašny, kanystru systému RotoPax nebo jen akční kamery. Vyrobeno z 5mm hliníkového, laserem řezaného plechu.

Co je důležité - všechny hrany plotny jsou zkoseny a zaobleny, takže se minimalizuje opotřebení popruhů, kterými přitahutete zavazadla k plotně. O pouhý laserový výpalek bez zaoblení hran se časem každý popruh snadno přebrousí a praskne.

Pro instalaci na model Africa Twin 1100 Adventure Sports není potřeba žádné příslušenství, pro instalaci na model Standard je nutné dokoupit originální nosič Honda, číslo dílu 08L88-MKS-E00ZA

Instalace:

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports
Značka motorky Honda