Nerezové nosiče kufrů UNIT Garage - BMW R nineT (nerez nebo černá)

Značka: UNIT Garage
11 073,92 Kč 9 152 Kč bez DPH
Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosiče kufrů nebo bočních brašen z nerezové oceli, kompatibilní se všemi BMW R nineT. Ve stříbrné nebo lakované na černo. Perfektní pro cestovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče kufrů nebo bočních brašen z nerezové oceli, kompatibilní se všemi BMW R nineT. Ve stříbrné nebo lakované na černo. Perfektní pro cestovatele.

Nosiče se na motorku montují bez potřeby úprav, na motorce musí však být zadní stupačky. Vše pro montáž je součástí balení, do posledního šroubku. Nosiče jsou kompatibilní se všemi zadními nosiči UNIT garage.

Kompatibilita: 

  • R nineT Roadster
  • R nineT Scrambler
  • R nineT Pure
  • R nineT Racer
  • R nineT Urban GS
  • R nineT Urban GS - Edition 40 Years GS (2021)

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: