Kufry UNIT garage ATLAS 40+36L pro nosiče BMW / UNIT

Značka: UNIT Garage
27 338,74 Kč –7 %
coppia borse laterale unitgarage in alluminio 37l 9 1 (1)
27 338,74 Kč –7 % 25 424,52 Kč 21 012 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.

Sada hliníkových kufrů pro originální trubkové nosiče BMW (řada GS) nebo nosiče UNIT. Vnitřní polstrování neoprenem a úchyty na drobnosti ve víku. Otevíratelné i snímatelné víko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada hliníkových kufrů pro originální trubkové nosiče BMW (řada GS) nebo nosiče UNIT. Vnitřní polstrování neoprenem a úchyty na drobnosti ve víku. Otevíratelné i snímatelné víko.

Robustní a elegantní kufry klasického designu s jednoduchým systémem upínání k nosičům - zajistíte jedinou hliníkovou páčkou uvnitř kufru. Víko můžete buď otevřít z jedné strany, nebo kompletně sejmout z kufru - z obou stran kufru je stejný mechanismus. Otevření víka je aretováno sundávatelným koženým řemenem. Víko je vybaveno množstvím kotvících bodů, ideální pro upevnění drobností, jakou jsou rukavice, nebo dokumenty. Věci jednoduše zasunete pod síťku z pružného materiálu, dodávané s kufrem.

Uvnitř je kufr vypolstrován 2,5 mm neoprenem, který zabrání poškození vložených věcí. Měkká výplň tlumí nárazy například vloženého nářadí, nádobí na vaření a podobných pevných věcí. Neoprenová výplň je kompletně vyndavatelná, zajištěná po horním obvodu kufru suchým zipem. Můžete ji tak snadno vyčistit.

Všechny úchyty a mechanismy na kufru jsou z leštěné nerezové oceli. Ochranné plastové rohy jsou z odolného ABS plastu, které lze v případě poškození snadno vyměnit za náhradní díl.

Kufry jsou kompletně vyrobeny v Itálii.

Specifikace:

 • stěna kufru 1,5mm, zadní díl zpevněn na 3mm pro větší pevnost uchycení
 • nerezové mechanismy pro zámky, externí úchyty a šrouby
 • vyměnitelné ochranné rohy z ABS plastu
 • krytky na zámcích proti vniknutí prachu
 • dvojité těsnění - na víku i na kufru
 • černý lak
 • kufry jsou symetrické a mohou být montovány na levou i pravou stranu motocyklu
 • v případě objednávky setu kufrů, nebo setu včetně top case jsou dodávány se všemi stejnými zámky
 • pokud používáte hliníkové kufry na motocykly BMW, je možné koupit zamykací mechanismus, kompatibilní se zámky BMW
 • rozměry: výška 406 mm, šířka 445 mm, hloubka 238 mm
 • objem: 1x 40L + 1x 36L
 • hmotnost 14,3 kg

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: