• 1 z 8
 

Kryt motoru BUMOT - Honda CRF1000 L Africa Twin Adventure Sports

 

Kryt motoru pro Afriku Adventure Sports s manuální převodovkou. Vyroben z jednoho kusu 4mm hliníku, chrání motor zespodu i z boků. Výrazně odolnější, než originální kryt ze slabého hliníku.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
6 732,44 Kč
5 564 Kč bez DPH
   
Značka BUMOT
Kategorie Brašny, kufry, nosiče...
 

Kryt motoru pro Afriku Adventure Sports s manuální převodovkou. Vyroben z jednoho kusu 4mm hliníku, chrání motor zespodu i z boku. Výrazně odolnější, než originální kryt ze slabého hliníku.

Kryt bezpečně ochrání spodní část motorky v offroadu před odletujícím kamením, poškrábáním do větví nebo bahnem od předního kola. Svým rozměrem odkazuje na původní starou Afriku, kde byl masivní hliníkový kryt montován už z výroby.

Pokud počítáte s náročnějším offroadem, kdy motorka může při překonávání překážek dostávat tvrdé rány a celou vahou narazit do překážek, doporučujeme pro jistotu sáhnout po nejpevnějším řešení od Outback Motortek.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports
Značka motorky Honda