Hrazda na navigaci UNIT garage pro BMW R nine T

Značka: UNIT Garage
1 824,68 Kč 1 508 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.

Hrazda pro upevnění navigace pro model BMW R nineT Urban s originální kapotáží, kompatibilní také s modely Scrambler a Pure.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazda pro upevnění navigace pro model BMW R nineT Urban s originální kapotáží, kompatibilní také s modely Scrambler a Pure.

Vyrobeno z ocelové trubky o průměru 12mm. Uchycení na šrouby horních brýlí, bez jakýchkoli úprav na motorce.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.