Horní padací rámy Outback Motortek pro BMW R1250GS

7 742,31 Kč 6 398,60 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Horní padací rám Outback Motortek, tvrdě testován mnoha destrukčními zkouškami, aby spolehlivě ochránil vaše GS v terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horní padací rám Outback Motortek, tvrdě testován mnoha destrukčními zkouškami, aby spolehlivě ochránil vaše GS v terénu.

Horní padací rámy jsou rozdílné pro verze GS a GSA.

Outback Motortek nevyrábí věci jenom proto, aby na motorce dobře vypadaly. Rámy prošly důkladným vývojem a mnoho zkouškami, dokud konstrukce nebyla tak vyladěná, aby při reálném pádu opravdu obstála. Podívejte se na testy na následujícím videu.

Horní padací rám Outback Motortek lze Instalovat pouze na spodní padací rám Outback Motortek a s originálními mlhovkami BMW. Nelze instalovat na originální padací rámy BMW. Není potvrzená kompatibilita a funkčnost se spodními padacímí rámy ostatních výrobců.

K padacím rámům doporučujeme doplnit kryt motoru Outback Motortek

Video z destrukčních testů Outback Motortek pro BMW R1200 GS:

Instalace:

Vlastnosti padacích rámů

  • Ruční MIG svařování - všechno je o pevnosti! Filosofie značky Outback Motortek: pevnost a funkcionalita je důležitější než vzhled.
  • Kvalitní 27mm ocelové trubky s tloušťkou stěny 2mm - jakékoli méně kvalitní trubky nevydrží pád těžké motorky.
  • Odolné montážní prvky - laserem vyřezávané díly z 5mm silného materiálu. V rozhodujícím momentu absorbují většinu energie nárazu a ochrání tak před poškozením daleko dražší rám samotného motocyklu.
  • Pískování pro dosažení ideálního povrchu pro konečnou povrchovou úpravu.
  • Práškový nástřik v kombinaci s pískováním je nejlepší povrchovou úpravou.

Tento produkt obsahuje pouze horní padací rámy, které chrání kapotáž a chladiče. Na fotkách je kompletní sestava, včetně spodních padacích rámů, které chrání motor. Tento produkt - spodní padací rám - je nutno objednávat zvlášť.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: