Držáky lahví BUMOT (1 nebo 2 lahve)

Značka: BUMOT
523,93 Kč 629,20 Kč 1 258,40 Kč 1 153,13 Kč od 523,93 Kč 433 Kč bez DPH 520 Kč bez DPH 1 040 Kč bez DPH 953 Kč bez DPH od 433 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Obvykle 1-2 týdny. Obvykle 1-2 týdny. Skladem Zvolte variantu
Konfigurace
Lahve na benzín Optimus
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nerezový držák na jednu nebo dvě lahve, montovaný na kufr buď napevno, nebo s rychloupínací destičkou. Ideální pro PET lahve nebo lahve na palivo či olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový držák na jednu nebo dvě lahve, montovaný na kufr buď napevno, nebo s rychloupínací destičkou. Ideální pro PET lahve nebo lahve na palivo či olej.

Na fotkách je držák dvou lahví na kufru 40 litrů s lahvemi Optimus 1 litr a 0,6 litru. Pod zámek je 0,6 litrová lahev ideální rozměr. Perfektní je nejen na palivo, ale třeba na zásobu motorového oleje na delší expedice. Do držáku vedle zámku se pak vejde jakákoli PET lahev, protože nezasahuje do mechanismu zavírání.

Lahev je v držáku chycena popruhem, který si můžete zkrátit podle své lahve. Stačí zastřihnout a konec zatavit zapalovačem, proti roztřepení.

Držák můžete přišroubovat na kufr přímo, čtyřmi dodanými šrouby. Do kufru musíte pouze vyvrtat 4x 5mm díru.

Celý držák lze umístit na rychloupínací mechanismus. Na kufr přišroubujete destičku se čtyřmi čepy, celý držák se na destičku nasune a automaticky zajistí pružným čepem. Systém je podobný, jako uchycení top case na plotnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: