• 1 z 16
 

Boční plátěná brašna UNIT Garage

 

Stylová boční textilní brašna s koženými detaily. Uzamykatelná rychloupínacím systémem na minimalistický nosič. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-4 týdny Skladem Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
9 689,68 Kč
8 008 Kč bez DPH
   
Značka UNIT Garage
Kategorie Brašny, kufry, nosiče...
 

Stylová boční textilní brašna s koženými detaily. Uzamykatelná rychloupínacím systémem na minimalistický nosič. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Na brašně z kvalitních materiláů budete obdivovat každý malý detail, každý přesně provedený šev, každý kovový prvek. Oceníte pevný a odolný kovový zip na přední kapse i pásky pro zavírání brašny, vyrobené z 3mm silné kůže. Až ponesete brašnu na hotel, bude se hodit příjemný široký ramenní popruh, který dostanete s brašnou. Pokud půjdete s brašnou po městě, nikoho ani nenapadne, že to není luxusní módní doplněk. Jen decentní rychloupínací mechanismus na zadní straně prozradí, že jde o brašnu z motorky...

Brašnu lze pohodlně a rychle otevírat, aniž byste pokaždé rozepínali oba pásky. Stačí jen pásky vyhnout do stran a rozrolovat vršek brašny. Pásky slouží hlavně k nastavení objemu brašny.

S menší verzí brašen UNIT garage v kůži jsem najezdil tisíce kilometrů na BMW R nineT. Tuhá kůže brašen nijak neplandá, nezpůsobuje žádné zvuky, ani vibrace i když jsou brašny prázdné. Minimalistické nosiče nijak nevibrují a netrpí ani když byly brašny nacpané na vícedení výlety pitím, nářadím, lékárnou, oblečením a těžkým zámkem na kotouč. Brašny se snadno otevírají pouhým odehnutím pásků na stranu a rozrolováním vršku brašny. Nikdy se nestalo, že by se jediný pásek sám na stranu uvolnil, i když byla brašna prázdná a pásek měl tedy jen minimální tlak. Díky pevné kůži vše perfektné drží a vypadá. Pro dosažení voděodolnosti je dobré brašny impregnovat voskem, nebo pořídit přídavné páštěnky přímo od UNITu. Ale na tomhle stylu motorek se nejezdí v dešti. Sundávání brašen z motorky nemohlo být jednodušší, chytíte brašnu za nosné ucho, prstem cvaknete na pojistný mechanismus a brašna je volná. Je to tak elegantní, že by neznalý pozorovatel jistě řekl, že brašna na motorce ani nebyla nijak přidělaná.

Radek Fiala, autor knih Motorkářův průvodce

Barvy:

  • béžové plátno v kombinaci s hnědou kůží
  • zelené plátno v kombinaci s hnědou kůží
  • černé plátno v kombinaci s hnědou kůží
  • černé plátno v kmobinaci s černou kůží

 

Základní objem brašny je 10 litrů, ale lze je výškově zvětšit na 14 litrů.

Rozměry: 32 cm výška (lze zvýšit na 42 cm), 24 cm šířka a 12 cm hloubka.

Pokud v naší nabídce nenaleznete konkrétní nosič na vaši motorku, ale UNIT je vyrábí, lze jej samozřejmě objednat u výrobce také.

Cena za 1 brašnu.