Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - Yamaha XT1200 Z Super Ténéré

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

 
Dostupnost Na dotaz
5 810,42 Kč
4 802 Kč bez DPH
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
Položka byla vyprodána...
 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Instalace

Montážní návod: Super Tenere - instalace nosičů

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu.

K problematice atestu a STK doporučujeme nastudovat tento článek Autoklubu ČR, ke stažení zde.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
 
 
Značka motorky Yamaha