EMD ASKJA 34 L - boční brašny (set 2ks)

Akce Novinka
25 168 Kč –10 % 22 651,20 Kč 18 720 Kč bez DPH
Skladem

Odolné, pevné a vodotěsné brašny s rychloupínacím mechanismem pro všechny trubkové boční nosiče. Univerzální brašny, zaměřené na dlouhou životnost v náročných podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brašny německé značky #EATMYDUST jsou nazvány podle islandského vulkánu ASKJA. Jméno má připomínat drsné podmínky Islandu, které brašny EMD musí bez problémů vydržet. Brašny jsou vyrobeny tak, aby s vámi vydržely všechny další cesty. I proto mají desetiletou záruku kvality přímo od výrobce.

Brašny lze namontovat na různé trubkové boční nosiče. Brašny mají vlastní rychloupínací systém přímo na zadní pevné stěně. Univerzální úchyty jednou nastavíte na vaše nosiče a poté už vždy jen nasadíte na nosič a uzamknete. Stejně jako třeba hliníkové kufry.

Brašna má klasickou koncepci lodního vaku, tedy zavírá se rolováním horního vstupu. Oproti jiným systémům je zde však úžasně jednoduchý systém přesek, které doslova samy zapadnou do sebe a uzamknou se proti otevření díky magnetickému mechanismu. Stačí jen uchopit srolovaný vrch brašny a ohnout ho na bok. Zámek sám od sebe zapadne a drží. Celé se to pohodlně dělá i v libovolně tlusté rukavici. K otevření pak stačí jeden správný pohyb - vymyšleno je to celé tak, že k otevření nemůže samovolně dojít za jízdy. Systém magnetických, velmi odolných zámků se jmenuje FIDLOCK.

Ze spodní a vnější části je brašna chráněna přidaným štítem - další vrstvou odolného materiálu, který kryje spodní vnější hranu a obepíná brašnu z vnější strany. Pod tento plát můžete strčit cokoli, co chcete převážet, ale zároveň je to tak špinavé nebo mokré, že to nechcete mít uvnitř brašny s ostatními věcmi. Ideální na lehkou zablácenou adventure bundu, když chete ve vedru jet dál jen v chráničích a dresu. Celý štít je sundávatelný a můžete tak jezdit i bez něj. Obsahuje kapsičku, ideální na lankový zámek k zabezpečení brašny proti otevření. Lankový zámek se protahuje horní CNC obráběnou hliníkovou lištou.

Brašna je MOLLE panely, nejuniverzálnějším systémem uchycení libovolnéh příslušenství na světě. K brašně tak snadno připnete další kapsičky, které už máte, třeba lékárnu - tu je ostatně dobré mít vždycky co nejrychleji po ruce. I proto EMD vyrábí vlastní přídavnou červenou lékárenskou brašnu s bílým křížem.

Uvnitř odolného těla brašny je vložena další, vodotěsná vnitřní brašna. Ta přesně kopíruje vnitřek vnější brašny a působí dohromady jako jeden celek. Zavírají se obě najednou.Že je uvnitř vložená brašna poznáte, až když jí budete chtít vyndat. S brašnami tak můžete libovolně brodit a mýt je wapkou a uvnitř bude vždycky sucho.

Uvnitř každé brašny jsou také 3 kapsy pro vložení plastových plátů, které zajišťují brašně pevnost a drží její tvar, i když je prázdná. Tyto kapsy dobře poslouží i jako skrýš na peníze, doklady a podobně.

 Instalace:

 

 

Rozměry: 40cm šířka, 42cm výška, 20cm hloubka

 

Materiály - vnější brašna:
- 1680d ballistic nylon
- Hypalon
- Ripstop nylon
- 720d TPU
- FIDLOCK Spony
- CNC Hliníková uzamykací lišta

Materiál - vnitřní brašna
- 720d TPU

Materiál - uchycení brašny:
- HD plast s vystužením karbonem
- Nerezová ocel

Obsah balení: boční brašny, rychloupínací systém na trubkové nosiče s uzamykatelným mechanismem.

Balení neobsahuje přídavné brašny, zobrazené na fotkách (lékárna, micro bag, tank bag, duffle, lankový zámek, motorka a další).

Výrobce na tyto brašny poskytuje prodlouženou záruku na 10 let. Prodlouženou desetiletou záruku může uplatnit pouze první majitel brašen, který předloží doklad o nákupu. Záruka se vztahuje na vady materiálu a výrobní vady, včetně vad provedení švů a vad funkce zipů. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé opotřebením intenzivním používáním nad rámec běžného použití (běžně očekávatelná praktická životnost produktu), na škody způsobené při havárii motocyklu, na mechanické poškození - roztržení, odření, nebo poškození chemickými látkami a palivem, poškození UV zářením. Záruka se nevztahuje na škody, způsobené nevhodným používáním nebo nedbalostí. O uznání záruky rozhoduje výrobce.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: