Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!

Kontakty

Provozovatel eshopu:

Ing. Radek Fiala

Autor knih o motorkářském cestování Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou a Motorkářův průvodce cestováním mimo silnice.

tel.: 722 959 662 mail: posta@radekfiala.com, fotogalerie z nejen motorkářských cest: https://radekfiala.smugmug.com

IČ.: 74306481 DIČ: CZ8206290554

Korespondenční adresa: Mrač 36, 25721 (Středočeský kraj). Na této adrese je pouze administrativní sídlo a místo pro osobní odběr.

Setkat se můžeme v dílně motoservisu Punkmoto, na adrese Václavice 16, kousek od zámku Konopiště, v malebné krajině se spoustu skvělých tras na motorku. Zde si po domluvě můžete přijet vyzkoušet cokoli máme skladem. Kufry, brašny, padací rámy, světla, kempové vaření, prohlédnout knížky, lehnout si na karimatku na ostrém kamení před dílnou (ještě pod nikým nepraskla) nebo zabalit stan do vlastního kufru. V dílně máme zpravidla též kompletní nabídku brašen Mosko Moto - a pokud něco nemáme, snadno doobjednáme.

Vždy prosím zavolejte dopředu, protože otevírací doba závisí na tom, jestli právě všichni z naší party nejezdí někde na motorkách, což se může v pěkných dnech snadno stát. Volejte kdykoli, od rána do pozdního večera, nebo o víkendu. Vždy se přizpůsobíme vašemu přání... Začali jsme od prázdné haly, takže prostředí má krásně industriální charakter ;-)

Pozor - občas mi volá někdo rozčilený, že jsem cosi nedodal, ale ukáže se, že objednával jinde. Tedy vězte, že jakékoli obchody z Pardubic jsou jen shoda jmen. Motorkářův průvodce je jen jeden, středočeský.

Na motorce jsem začal jezdit mimo dvorky a pole v den patnáctých narozenin. V éře motocyklů Jawa jsem se musel naučit lecos o technice, opravách na cestách, a hlavně improvizaci za pomocí zavíracího nože a lepicí pásky. Od té doby jsem projel na různých motorkách většinu Evropy, podle všech počítadel něco ke 300 000 kilometrů. Nejprve po silnicích na sportovním Buellu XB12S, po silnicích i mimo ně na velkém Varaderu a poslední léta dávám zabrat v offroadu Yamaze XT. Loni se do světa nejvíc podívala stará Afrika, pořízená z čiré nostalgie - ale ukázalo se, že je to báječný objevitelský stroj! Letos to bylo s cestováním slabší, ale s elegantní Ducati jsme objeli zase nové kousky Evropy a zažili spoustu úžasů nad všemi těmi scenériemi. V každém případě se mi dovednosti se zavíracím švýcarákem a stříbrnou páskou za tu dobu hodily mockrát.

Podívejte se na mé cestovatslské fotky v této galerii.

Z cest mám posbíranou hromadu zkušeností s různým vabavením pro nouzové opravy, přežití i pohodlné kempování. A proto si na těchto stránkách dovoluji doporučovat jen věci, které sám považuji za funkční a poměrem výkonu a ceny blízké k ideálu.

O cestování na motorkách se dokážu s nadšením bavit celé hodiny, takže pokud chcete cokoli z výbavy konzultovat, nejlepší je rovnou zavolat...

Radek

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.