Kontakty

Provozovatel eshopu:

Ing. Radek Fiala

Výhradní dovozce značek Outback Motortek a BUMOT pro Česko, Slovensko a Polsko. Autor knih o motorkářském cestování Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou a Motorkářův průvodce cestováním mimo silnice.

tel.: 722 959 662 mail: posta@radekfiala.com, fotogalerie z nejen motorkářských cest: https://radekfiala.smugmug.com

IČ.: 74306481 DIČ: CZ8206290554

Korespondenční adresa: Mrač 36, 25721 (Středočeský kraj). Na této adrese je pouze administrativní sídlo a částečně sklad, tedy místo pro osobní odběr.

Obchod, dílna a místo setkávání Motorkářova průvodce postupně vzniká na adrese Václavice 16, kousek od zámku Konopiště, v malebné krajině se spoustu skvělých tras na motorku. Zde si po domluvě můžete přijet vyzkoušet cokoli máme skladem. Kufry, brašny, padací rámy, prohlédnout knížky nebo zabalit stan do vlastního kufru. Vždy prosím zavolejte dopředu, protože otevírací doba závisí na tom, jestli právě všichni z naší party nejezdí někde na motorkách, což se může v pěkných dnech snadno stát. Volejte kdykoli, od rána do pozdního večera, nebo o víkendu. Vždy se přizpůsobíme vašemu přání... Začínáme od prázdné haly, takže prostředí má krásně industriální charakter ;-)

 Offroad_Alps_2016-05218-X3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.