Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - Triumph Tiger 900

5 786,01 Kč 7 733,24 Kč od 5 786,01 Kč 4 781,83 Kč bez DPH 6 391,11 Kč bez DPH od 4 781,83 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. 2 verze.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Konstrukce není symetrická, nosič na straně výfuku je více vzdálen od středu motorky.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Nosiče Standard:

Jednoduchý nosič z 18mm trubky, vnější rozměr 25x35cm. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Ideální pro boční brašny Mosko Moto (můžete si prohlédnout také naživo u nás), boční brašny EMD Askja kufry nebo s rychloupínáním UNIT garage nebo jiné univerzální kufry.

Nosiče X-Frame:

Nosiče s přidanými úchyty po obvodu a vnitřní X-plotnou. Vnitřní plotnu lze posunovat nebo demontovat.

Ideální pro boční brašny Enduristan Monsoon 3 nebo Kriega OS 32 / Kriega OS 22.

Instalace:

Důležité upozornění o záruce:

Objevilo se několik hlášení o poškozených/prasklých rámech a pomocných rámech modelu Tiger 900 (všechny modely). Společnost Triumph nedávno oznámila, že v žádném z těchto případů neposkytuje záruku, pokud byly na motocyklu instalovány neoriginální produkty - padací rámy. Zveřejněním tohoto prohlášení o vyloučení odpovědnosti výrobce (Outback Motortek) prohlašuje, že nepřebírá žádnou odpovědnost za selhání rámů a pomocných rámů ani za jiné škody, ani nevrací peníze za žádné z výrobků pro Tiger 900 (všechny modely).
Je důležité poznamenat, že žádný z výše uvedených problémů nebyl v komunitě Tiger 800 (všechny modely) nikdy hlášen, a to navzdory skutečnosti, že naše padací rámy pro Tiger 800 a Tiger 900 jsou téměř identické, včetně hardwaru. 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a otocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: