• 1 z 13
 

Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - KTM 790 / 890

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Skladem Na dotaz
Typ nosiče
Symetrické
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 071,11 Kč 5 071,11 Kč 6 501,33 Kč 6 501,33 Kč od 5 071,11 Kč
4 191 Kč 4 191 Kč 5 373 Kč 5 373 Kč od 4 191 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Konstrukce nosiče je vyrobena z 18mm trubky, rozměr hlavního rámu je 350mm (Š) x 250 (V).

Verze Standard je univerzální, vhodná pro instalaci univerzálních kufrů s uchycením na puky nebo textilních brašen. Nosiče OM jsou oficiálními nosiči pro brašny Mosko Moto.

Verze X-Frame je specifická připravenými externími úchyty v rozích konstrukce, na které se snadněji uchycují některé druhy brašen - Enduristan, Kriega a podobné brašny s popruhy přes sedačku.

 

Instalace

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu.

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

 
 
 
 
Značka motorky KTM