• 1 z 4
 

Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - KTM 690 Enduro

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Barva
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 382,08 Kč 6 967,18 Kč 5 382,08 Kč 6 967,18 Kč od 5 382,08 Kč
4 448 Kč 5 758 Kč 4 448 Kč 5 758 Kč od 4 448 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Podle motorky
 

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Konstrukce nosiče je vyrobena z 18mm trubky, rozměr hlavního rámu je 350mm (Š) x 250 (V).

Verze Standard je univerzální, vhodná pro instalaci univerzálních kufrů s uchycením na puky nebo textilních brašen. Nosiče OM jsou oficiálními nosiči pro brašny Mosko Moto.

Verze X-Frame je specifická připravenými externími úchyty v rozích konstrukce, na které se snadněji uchycují některé druhy brašen - Enduristan, Kriega a podobné brašny s popruhy přes sedačku.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Pozor - společně s nosiči nemůžete na motocykl instalovat sériové zadní stupačky, které jsou nutné pro absolvování technické kontroly, neb motocykl je dvoumístný. Z výroby obvykle na motocyklu zadní stupačky montovány nejsou a jsou dodávány s motocyklem k pozdější montáži. Na motocyklu mohou být instalované pouze kryty.

Instalace

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména mUpozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a otocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

 
Jakou máte motorku? KTM 690
Značka motorky KTM