Nosiče brašen / kufrů Outback Motortek - Husqvarna 701

6 120,05 Kč 7 454,88 Kč 6 120,05 Kč 7 454,88 Kč od 6 120,05 Kč 5 057,89 Kč bez DPH 6 161,06 Kč bez DPH 5 057,89 Kč bez DPH 6 161,06 Kč bez DPH od 5 057,89 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Zvolte variantu
Barva
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. 2 verze.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Konstrukce není symetrická, nosič na straně výfuku je více vzdálen od středu motorky.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Nosiče Standard:

Jednoduchý nosič z 18mm trubky, vnější rozměr 25x35cm. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Ideální pro boční brašny Mosko Moto (můžete si prohlédnout také naživo u nás), boční brašny EMD Askja kufry nebo s rychloupínáním UNIT garage nebo jiné univerzální kufry.

Nosiče X-Frame:

Nosiče s přidanými úchyty po obvodu a vnitřní X-plotnou. Vnitřní plotnu lze posunovat nebo demontovat.

Ideální pro boční brašny Enduristan Monsoon 3 nebo Kriega OS 32 / Kriega OS 22.

Pozor - společně s nosiči nemůžete na motocykl instalovat sériové zadní stupačky, které jsou nutné pro absolvování technické kontroly, neb motocykl je dvoumístný. Z výroby obvykle na motocyklu zadní stupačky montovány nejsou a jsou dodávány s motocyklem k pozdější montáži. Na motocyklu mohou být instalované pouze kryty.

 

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván certifikát o homologaci ATEST 8SD, ani jeho evropská alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: