• 1 z 8
 

Plotna na zadní nosič KTM 1090 / 1190 / 1290 / 790

 

Plotna na zadní nosič KTM. Univerzální pro všechny aktuální modely. Ideální jako podklad pro libovolné brašny nebo vaky.

Dostupnost Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku.
2 831,40 Kč
2 340 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie KTM
 

Plotna na zadní nosič KTM. Univerzální pro všechny aktuální modely. Ideální jako podklad pro libovolné brašny nebo vaky.

Vypáleno z 5mm hliníkového plechu, lakováno práškovou černou barvou.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.