EMD ASKJA 30 DUFFLE

6 109,99 Kč 5 049,58 Kč bez DPH
Skladem

Živlům odolná brašna, pohodlný batoh, palubní zavazadlo do letadla a hlavně promyšlený systém, jak odnést z motorky na hotel všechno najednou. Připněte helmu, zastrčte rukavice, na karabinu pověste tankvak, hoďte brašnu na záda a ruce máte pořád volné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živlům odolná brašna, pohodlný batoh, palubní zavazadlo do letadla a hlavně promyšlený systém, jak odnést z motorky na hotel všechno najednou. Připněte helmu, zastrčte rukavice, na karabinu pověste tankvak, hoďte brašnu na záda a ruce máte pořád volné.

Brašna je vyrobena z nejlepších možných materiálů na trhu tak, aby vydržela nejhorší zacházení v zemích, kam se jezdí jenom s hodně drahou cestovní pojistkou. Protože na cestách se na svou výbavu musíte spolehnout. Pevné stěny brašny zajistí, že pořád drží svůj tvar, bez ohledu na to, zda je prázdná, nebo plná. Ani ve větru tak nic neplandá a nepřepadává z nosiče. Tahle brašna je ideální náhradou topcase pro všechny, kteří už přišli na to, že každé ušetřené kilo váhy se počítá.

Variabilita - Brašna obsahuje vnitřní variabilní přepážky, kterými lze rozdělit prostor pro různé věci. Mít všechny cestovatelské drobnosti v jedné hromadě není praktické, když chcete něco rychle najít.

Rozšířitelnost - Shora a zezadu je brašna vybavena systémem úchytů MOLLE, nejuniverzálnějším systémem spojování zavazadel na světě. MOLLE používá většína výrobců příslušenství od držáků na pití po pouzdra na zásobníky pro armádu. Využijete tak už spoustu věcí, které už máte. Naprosto ideální je na zadní stranu brašny připnout speciální lékárenskou brašnu EMD - červenou s bílým křížem. Každý tak bude hned vědět, kam sáhnout v případě potřeby pomoci.

Bezpečnost - Každý dobrý nápad se počítá - na brašně je integrovaná hlasitá píšťalka, kterou s sebou mají všichni nadšenci do přežívání v krizových situacích. Pokud ležíte zraněni někde pod kopcem v lese a nikdo z cesty si vás nemá šanci všimnout, takhle o sobě dáte vědět. Reflexní prvky zajistí, že budete lépe vidět v provozu, ať už je brašna na motorce, nebo na zádech při večeřním pěším přesunu.

Představení brašny

  • Material: TPU & Hypalon
  • Zipy: Velmi pevné, voděodolné zipy
  • Spony: Duraflex
  • D-kroužky: Duraflex
  • Objem: 30 litrů
  • Rozměry: délka 48cm, šířka 32cm, výška 22cm  

Součásti balení: brašna, vnitřní rozdělovací příčky 4x, síťka na helmu, popruhy pro uchycení k motorce. Pro přepravu elektroniky - foťáku s objektivy nebo dronu - doporučujeme přikoupit vnitřní pěnovou vložku - naleznete v souvisejících produktech.

Přídavná micro brašna, brašna na lékárnu, pěnová vložka pro foťák a jiné věci, které vidíte na fotkách kolem - třeba motorka - nejsou součástí balení.

#EATMYDUST je německá značka, za kterou stojí místní velmi zkušený adventure jezdec Thomas Stiehr. Za léta ježdění na cestovních endurech posbíral zkušenosti s mnoha brašnovými systémy a dá se říci, že jednoduše vybral od každého to nejlepší, přidal spoustu nápadů, zjednodušení a zlepšení a sestavil tak ideální systém brašen, který ideálně funguje na motorce dohromady (tankvak, boční brašny, horní brašna, malé přídavné bršny - například tak, že všechno odnesete do hotelu najednou) EMD používá nejodolnější materiály na trhu, přesky a popruhy, které neplandají ve větru a magnetické spoje tam, kde potřebujete zjednodušit každodenní manipulaci s brašnou v rukavicích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: