Padací rám UNIT Garage - BMW R NineT

Značka: UNIT Garage
7 456,02 Kč 6 162 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.

Elegantní padací rámy, které splynou s designem BMW R nineT a zajistí velmi dobrou ochranu při pádu motocyklu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní padací rámy, které splynou s designem BMW R nine T a zajistí velmi dobrou ochranu při pádu motocyklu.

Vyrobeno z oceli, lakováno vysoce odolnou práškovou barvou. Většinu servisních prací na motocyklu je možno provádět bez demontáže těchto padacích rámů.

Rámy jsou kompatibilní s originálními chrániči hlav. Rámy se snadno instalují, v balení naleznete vše potřebné pro montáž.

Kompatibilní s modely:

  • R nineT Roadster
  • R nineT Scrambler
  • R nineT Pure
  • R nineT Racer
  • R nineT Urban GS

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."