• 1 z 13
 

Kryty hlav UNIT garage - BMW R nine T

 

Kryty hlav pro vzduchem chlazené boxery BMW 1200. Ideální pro stavbu výjimečného kousku z vašeno BMW R nine T. Ve čtyřech barevných variantách.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny Obvykle 1-4 týdny
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
25 451,14 Kč
21 034 Kč bez DPH
   
Značka UNIT Garage
Kategorie UNIT garage padací rámy, kryty
 

Kryty hlav pro vzduchem chlazené boxery BMW 1200. Ideální pro stavbu výjimečného kousku z vašeno BMW R nine T. Ve čtyřech barevných variantách.

Zátka pro dolévání oleje není součástí produktu. Použijte originální díl BMW ze sérivové hlavy.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.