Padací rám + kryt motoru Outback Motortek - Husqvarna Norden 901

11 155,14 Kč 9 219,12 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku.

Sada spodních padacích rámů a krytu motoru pro Husqvarnu Norden 901. Perfektní ochrana motorky pro jízdu v terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada spodních padacích rámů a krytu motoru pro Husqvarnu Norden 901. Perfektní ochrana motorky pro jízdu v terénu.

Padací rám je vyroben z 22mm trubek, práškově lakován černě. Plně montovaný na rám motorky, funguje jako základna pro montáž krytu motoru. Kompatibilní s centrálním stojanem.

Kryt motoru je vyroben ze 4mm hliníkové slitiny, práškově lakováno černě, plně kompatibilní s centrálním stojanem.

Sestava se prodává pouze jako celek, nelze objednávat pouze kryt, nebo rámy. Tato levnější verze neobsahuje horní padací rámy (na obrázku zobrazeno bílou pouze jako možné rozšíření).

K sestavě je možné objednat i horní padací rámy, resektive objednat kompletní sestavu s horními padacími rámy - podívejte se na související produkty.

Testování výrobcem:

Instalace:

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: