Horní padací rám Outback Motortek - Husqvarna Norden 901

5 069,90 Kč 4 190 Kč bez DPH
Skladem

Horní padací rámy pro Husqvarnu Norden 901 pro zvýšenou ochranu kapot motorky při jízdě v terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horní padací rámy pro Husqvarnu Norden 901 pro zvýšenou ochranu kapot motorky při jízdě v terénu.

Padací rám je vyroben z 22mm trubek, práškově lakován černě. Kompatibilní pouze se spodními padacími rámy Outback Motortek. Nelze montovat jako rozšíření na produkty jiných výrobců.

 

Testování výrobcem:

Instalace:

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.