Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - Honda CRF1000 L Africa Twin 2016-2017

6 091,56 Kč 8 038,79 Kč od 6 091,56 Kč 5 034,35 Kč bez DPH 6 643,63 Kč bez DPH od 5 034,35 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosiče bočních brašen nebo kufrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Konstrukce nosiče je vyrobena z 18mm trubky, rozměr hlavního rámu je 350mm (Š) x 250 (V).

Verze Standard je univerzální, vhodná pro instalaci univerzálních kufrů s uchycením na puky nebo textilních brašen. Nosiče OM jsou oficiálními nosiči pro brašny Mosko Moto.

Verze X-Frame je specifická připravenými externími úchyty v rozích konstrukce, na které se snadněji uchycují některé druhy brašen - Enduristan, Kriega a podobné brašny s popruhy přes sedačku.

Obrázek je ilustrativní, uchycení nosičů pro konkrétní motocykl se liší.

Instalace pro modely 2016-2017

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: