• 1 z 15
 

Nosiče kufrů / brašen Outback Motortek - Honda CRF 300 Rally

 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Typ nosiče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 940,43 Kč 6 630,80 Kč od 4 940,43 Kč
4 083 Kč 5 480 Kč od 4 083 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
 

Nosiče bočních brašen nebo kufrů. Nosiče je možné dovybavit pohyblivou plotnou X, která umožňuje montáž dalšího příslušenství.

Instalace nosičů vyžaduje demontáž originální schránky v podsedlové části a také demontáž zadních stupaček.

Instalace: 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports
Značka motorky Honda