Nosič zavazadel Outback Motortek Honda Transalp XL 750

Novinka
3 700,14 Kč 3 057,97 Kč bez DPH
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Hliníkové rozšíření nosiče zavazadel kanadské značky Outback Motortek, navržené pro snadné uchycení textilní brašny, kanystru systému RotoPax nebo jen akční kamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové rozšíření nosiče zavazadel, navržené pro snadné uchycení textilní brašny, kanystru systému RotoPax nebo jen akční kamery. Vyrobeno z 5mm hliníkového, laserem řezaného plechu.

Co je důležité - všechny hrany plotny jsou zkoseny a zaobleny, takže se minimalizuje opotřebení popruhů, kterými přitahutete zavazadla k plotně. O pouhý laserový výpalek bez zaoblení hran se časem každý popruh snadno přebrousí a praskne.

Instalace:

Montáž horních kufrů na naše zadní nosiče nedoporučujeme. Maximální celková nosnost je 8 kg. Věnujte pozornost rozložení zátěže a často kontrolujte nosič, jeho montážní systém a hardware.

Nosič přesahuje délku motocyklu.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: