KTM 1290 Super Adventure – Ultimate Protection Combo Outback Motortek

23 573,90 Kč 19 482,56 Kč bez DPH
Skladem Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kompletní spodní + horní padací rám a kryt motoru pro novou KTM 1290. Mnohem pevnější a odolnější, než originální díl. Otestováno mnoha crash testy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní spodní + horní padací rám a kryt motoru pro novou KTM 1290. Mnohem pevnější a odolnější, než originální díl. Otestováno mnoha crash testy.

Padací rámy jsou ručně MIG svařované z 22m trubek se stěnou 2mm. Padací rámy jsou dostupné v oranžové barvě specifikace KTM, nebo černé. Kompatibilní s modely KTM 1290 Super Advneture R/S 2021, 2022.

Kryt motoru z 5mm hliníkové slitiny pro spolehlivou ochranu citlivých částí motorky při jízdě terénem. Kryt spolehlivě ochrání před zničením kartery motoru, olejový chladič a filtr i svody výfuků. Všechny tyto části by se při jízdě terénem snadno poškodily. Kryt také zamezí tomu, aby se motor obalil bahnem a tím přispívá ke správnému chlazení. Aerodynamický tvar krytu zajišťuje i to, aby se motorka při nárazu spodkem přes překážku co nejsnáz svezla a nezasekla se o ostrou hranu nebo vyčnívající šrouby. Vyrobeno z 5mm hliníkové slitiny, práškově lakováno velmi odolnou černou barvou. Kryt motoru je pouze černý, není v oranžové verzi.

Testování pádem:

Instalace spodních rámů:

Instalace horních rámů:

 Instalace krytu motoru

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: