Kryt motoru Outback Motortek - KTM 1290 Super Adventure 21<

8 424,02 Kč 6 962 Kč bez DPH
Skladem

Kryt motoru z 5mm hliníkové slitiny pro spolehlivou ochranu citlivých částí motorky při jízdě terénem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt motoru z 5mm hliníkové slitiny pro spolehlivou ochranu citlivých částí motorky při jízdě terénem.

Kryt spolehlivě ochrání před zničením kartery motoru, olejový chladič a filtr i svody výfuků. Všechny tyto části by se při jízdě terénem snadno poškodily. Kryt také zamezí tomu, aby se motor obalil bahnem a tím přispívá ke správnému chlazení. Aerodynamický tvar krytu zajišťuje i to, aby se motorka při nárazu spodkem přes překážku co nejsnáz svezla a nezasekla se o ostrou hranu nebo vyčnívající šrouby.

Vyrobeno z 5mm hliníkové slitiny, práškově lakováno velmi odolnou černou barvou.

Kompatibilní s modely KTM 1290 Super Adventure R/S 2021, 2022. Motorka verze "S" musí být vybavena originálními padacími rámy KTM nebo padacími rámy Outback Motortek.

Instalace:

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.