Kryt motoru Outback Motortek - KTM 790 / 890 Adventure

10 432,58 Kč 8 621,97 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku.

Kryt motoru Outback Motortek pro KTM 890 Adventure, který nahrazuje funkci padacích rámů. Dokonalá ochrana celého spodku motorky pro jízdu nejtěžším terénem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt motoru Outback Motortek pro KTM 890 Adventure, který nahrazuje funkci padacích rámů. Dokonalá ochrana celého spodku motorky pro jízdu nejtěžším terénem.

Testování pádem:

Vlastnosti krytu motoru

  • kryt je vyroben z 5mm hliníkové slitiny a lakován černou práškovou barvou
  • kryt nahrazuje padací rámy, protože přesahuje boční nádrže a je tak prvním bodem, kde se motorka dotkne země při pádu.
  • kryt je plně montován na rám motorky, nikoli do hliníkového bloku motoru. Tím je zabráněno poškození úchytů na motoru při velkém nárazu
  • spodní šrouby jsou zcela zapuštěné do krytu tak, aby nevyčnívaly jejich hlavy a nemohly se tak zaseknout o překonávanou překážku
  • množství ventilačních otvorů zabezpečuje že chlazení motoru není nijak omezeno
  • kryt je kompatibilní se všemi verzemi KTM 790 / 890 a jako jediný je kompatibilní s poslední verzí KTM 890 od roku 2023
  • hmotnost 6,5 kg

Instalace:

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: