Padací rámy s krytem chladičů Outback Motortek - KTM 500 EXC

7 670 Kč 6 338,84 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny Obvykle 1-2 týdny Obvykle 1-2 týdny Skladem Zvolte variantu
Barva
Modelový rok
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada padacích rámů a krytů chladičů pro ochranu  KTM 500 EXF / F.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada padacích rámů a krytů chladičů pro ochranu  KTM 500 EXF / F. 

  • Ocelové trubky o průměru 20 mm a tloušťce stěny 2 mm.
  • Krytí před bočním nárazem - navrženy tak, aby minimalizovaly nebo zabránily poškození plastových panelů a/nebo chladičů.
  • Plně namontované na rámu
  • Práškové lakování
  • Hmotnost: 3,6 kg


Kompatibilita:

  • 2020 - 2023 model KTM 500 EXC-F.
  • 2024 KTM 500 EXC-F model.

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: