• 1 z 14
 

Outback Motortek Ultimate protection combo Honda CRF1000L Africa Twin / Adventure Sports

 

Ideální sestava padacích rámů pro motorku, terá bude jezdit v terénu.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
17 160,22 Kč
14 182 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
 

Ideální sestava padacích rámů pro motorku, terá bude jezdit v terénu. Tato sestava byla mnohokrát otestována pády motorky v terénu nejen výrobcem, ale mnoha motorkáři. Široké základní rámy perfektně chrání motorku při pádu na rovinu, rámy kolem motoru zabrání poškození křehkých karterů při pádu v terénu, kdy motorka padá na vyčuhující kamení a tuhý kryt pod motorem zabrání poškoezní motoru a svodů výfuku při dopadech ze skoků, přejíždění vysokých překážek, nebo jen hodně rozbité cestě a měkkém podvozku...

Pokud chcete ještě větší ochranu nádrže, přidejte si ještě horní padací rám.

Sestava obsahuje tyto produkty:

 • Základní padací rám Outback Motortek pro Africa Twin CRF 1000L / Adventure Sports
 • Padací rám motoru Outback Motortek pro Africa Twin CRF 1000L / Adventure Sports manuál i DCT vezre
 • Kryt motoru Outback Motortek pro Africa Twin CRF 1000L / Adventure Sports

 

Základní padací rám

Základní padací rámy kanadské značky Outback Motortek pro ochranu motocyklu při jízdě v terénu. Nižší a širší konstrukce, než originální padací rámy, soustřeďuje energii nárazu jen na nejpevnější místa motocyklu. Při použití extrémně pevných materiálů je taková konstrukce dostatečnou ochranou při zachování nízké přidané váhy. Dostatečná vzdálenost padacího rámu od motocyklu zajistí ochranu i při pádu v offroadu, případně tak velkém nárazu, že by došlo k částečné deformaci rámu. Drahé díly motocyklu tak zůstávají v bezpečí.

Kompatibilní se všemi modely a ročníky Africa Twin CRF1000 včetně Adventure Sports.

Instalace padacích rámů

 

Padací rám motoru

Rozšíření padacího rámu o ochranu motoru nové Afriky s automatickou převodovkou DCT. Instalace je možná pouze společně s padacími rámy Outback Motortek. Ve stříbrné i černé variantě.

Fotka je pouze ilustrační, součástí tohoto produktu nejsou základní padací rámy a horní padací rámy - tyto položky je nutno objednat zvlášť.

Kompatibilní se všemi modely CRF1000L a Adventure Sports

Instalace:

Testování padacích rámů výrobcem

Testování padacích rámů ve skutečném provozu
 

 Vlastnosti padacích rámů

 • Ruční MIG svařování - všechno je o pevnosti! Filosofie značky Outback Motortek: pevnost a funkcionalita je důležitější než vzhled.
 • Kvalitní 27 / 25mm ocelové trubky s tloušťkou stěny 2mm - jakékoli méně kvalitní trubky nevydrží pád 220 kilo těžké motorky.
 • Méně je často více - Abyste spolehlivě ochránili motocykl, nemusíte jej celý obalit pavučinou trubek. Úplně stačí dobře promyšlené a jednoduché řešení, které funguje, dobře vypadá a nepřidá motocyklu na tolik sledované váze.
 • Odolné montážní prvky - laserem vyřezávané díly ze 4mm silného materiálu. V rozhodujícím momentu absorbují většinu energie nárazu a ochrání tak před poškozením daleko dražší rám samotného motocyklu.
 • Nerezové montážní prvky
 • Pískování pro dosažení ideálního povrchu pro konečnou povrchovou úpravu.
 • Práškový nástřik v kombinaci s pískováním je nejlepší povrchovou úpravou.
 
Kryt motoru

Kryt motoru Outback Motortek pro všechny typy litrové Afriky. Kryt je vpředu montovaný na úchyt padacích rámů a tedy přímo na rám motorky. Tím je dopadová energie soustředěna do nejpevnější části motorky, v místě montáže motoru na rám.. Spodní podélné prolisy pomáhají motorce sklouznout po tvrdých překážkách s minimem odporu. Kryt ochrání motor, olejový filtr a výfukové svody před odletujícím kamením a bahnem, takže nezablácený motor se stále optimálně chladí.

Kryt je montován na dva originální montážní body a pro větší odolnost ještě navíc na padací rám - na místě, kde se soustředí nejvíce váhy motorky - upevnění motoru na rám. Kryt lze tedy namontovat pouze v kombinaci s padacím rámem Outback Motortek (padací rám není součástí dodávky krytu motoru!)

Kompatibilní se všemi modely CRF1000L Africa Twin včetně modelu Adventure Sports.

 

 Vlastnosti:

 • Chrání na nejcitlivějších místech - kartery, chladič oleje, filtr oleje a svody výfuku. Dohromady seznam příliš drahých dílů na to, abyste je vystavili riziku jakéhokoli poškození. Cena krytu je v porovnání s těmito díly zanedbatelná.
 • Chrání proti zablácení motoru a tím příspívá k dostatečnému chlazení. Nestačí jen chránit důležité součásti motoru proti přímému nárazu nebo odletujícímu kamení. Důležité je i to, aby bahno od předního kola nezůstávalo nalepené mezi krytem a motorem a výfukovými svody.
 • Navrženo pro drsné zacházení - žádné tvary krabice s ostrými rohy, které vám budou v terénu leda překážet. Outback Motortek navrhuje svoje kryty pro skutečné terénní ježdění, kde se počítá s tím, že se motorka často sklouzne "po břiše" v kamenitém nebo bahnitém terénu. Aerodynamický tvar krytu a zpevňující prolisy na spodní straně jsou vymyšleny přesně pro tento účel. Prolisy spodního dílu kryt zásadně zpevňují, aniž by se navyšovala váha celého dílu.
 • 4mm silný, laserem vyřezávaný hliník - dostatečně pevný a zároveň lehký materiál
 • Odolné montážní prvky - laserově vyřezávané, perfektně padnoucí díly z 5mm silného materiálu. V krizových situacích absorbují většinu energie nárazu a zabrání tak deformaci rámu motocyklu.
 • Montážní prvky z nerezové oceli
 • Pískovaný povrch je lakován odolným, vypalovaným práškovým lakem

Instalace krytu

 

 

Jak poskládat plnou konfiguraci padacích rámů na Afriku? Potřebujete:

 • Základní padací rám - nosný prvek
 • Padací rám motoru - chrání kartery a zabrání poškození motoru, ztrátě oleje a nepojízdnosti motorky. Navíc zpevňuje základní padací rám o třetí bod uchycení na motorku. Jsou dvě verze - pro manuální nebo DCT převodovku.
 • Horní padací rám - rozšířené krytí kapot pro offroad, kdy motorka padne mimo cestu a zůstane kolama nahoru.
 • Kryt motoru - profilovaný plech, který chrání motor zespoda před proražením a zepředu před bahnem a kamením.

AT1000 KONFIGURACE

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

 
 
 
Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports
Značka motorky Honda