Leatherman Surge - maximální sada pro opravy a přežití

Značka: Leatherman
5 393 Kč 4 457,02 Kč bez DPH
Na dotaz

Nejodolnější multitool Leatherman SURGE s 21 funkcemi a další výbavou, která poslouží jako mobilní dílna i nástroj na přežití. Pouzdro, 42 přidaných bitů, nástavec na nástrčkové klíče, klip na opasek, magnéziové škrtadlo na rozdělání ohně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejodolnější multitool Leatherman SURGE s 21 funkcemi a další výbavou, která poslouží jako mobilní dílna i nástroj na přežití. Pouzdro, 42 přidaných bitů, nástavec na nástrčkové klíče, klip na opasek, magnéziové škrtadlo na rozdělání ohně.

Leatherman SURGE je s 11,5 centimetry (složený) a s 335 gramy ocele jedním z největších multitoolů. Ale také jednoznačně nejodolnějším, který se nemusíte bát použít na štípání silných drátů nebo povolení zarezlých šroubů. 21 nástrojů, které by neměly chybět na motorce nebo v dílně.

Pevné kleště mají vyměnitelné břity na štípání drátů, speciální část na štípání lanek, integrované nůžky s pružinou stříhají i plech. Nejčastěji asi použijete dva nože z prémiové oceli 420HC. S sebou však máte i pilku s dvojřadými zuby, kterou můžete vyměnit za pilník s diamantovou vrstvou. A spoustu šroubováků, otvíráky i vrták. Leatherman SURGE je zkrátka kompletní sadou základního nářadí, sbalenou do minimálního místa.

Proč toto nářadí Motorkářův průvodce doporučuje:
 1. Nejmasivnější konstrukce z řady klasických multitoolů, která snese působení velké páky při použití nářadí
 2. S příslušenstvím nahradí mnoho nářadí, které by samo v zavazadlech zabralo násobně velký objem
 3. Mimo jiné speciální část kleští na stříhání lanek
 4. Světově proslulá kvalita se zárukou 25 let - můžete se spolehnout, že se nerozpadne v momentě, kdy bude nejvíc potřeba
 

"SURGE nosím s sebou i v civilu a dávno jsem si zvykl v běžných situacích jednoduše sáhnout do kapsy a vždycky najít nástroj k řešení. Nožem jsem otevřel hromady krabic, ořezal tužky a spoustu dalšího. Pilka naposledy likvidovala vánoční strom. Pilník je stejně dobrý na ostrý plech, jako na nehty, když je potřeba. Naposledy nouzově nabrousil sekyrku. Pevné nůžky se hodí častěji, než bych čekal - když jste dostatečně nešikovní, tak i při operaci činkou rozdrceného palce. Šídlo posloužilo jako skvělý vrták do dřeva při instalaci digestoře a k zahození není ani pravítko, když nevíte, jak velkou krabici vlastně sháníte na zabalení dvaceti knížek. Zbylým nářadím opravuji popadaná endura na společných vyjížďkách s kamarády a čistě ze cviku už posloužilo jako výhradní nástroj při rozborce značné části Hondy u měnění těsnění na svodech. I při opravě rozbitého objektivu Canon EF 50mm 1,4 USM. Už zase ostří... Snadno si zvyknete mít všechno s sebou, protože když si nevezmete svého Leathermana, budete potřebovat něco dotáhnout, uštípnout, nebo třeba operovat... A to jsem s ním nebyl ještě pořádně v divočině."

Radek Fiala, autor knih Motorkářův průvodce

 

Balení obsahuje

- Multitool, vyměnitelný pilník, nylonové pouzdro, bity: křížový bit # 1-2 a plochý bit 3/16", kroužek na karabinu, samolepku 100% originál, návod

- Bit kit - 42 šroubováků a inbusů navíc je nezbytným rozšířením, pokud to s montováním na cestách myslíte vážně

- Nástavec na bity - Někdy krátký šroubovák na mohutném těle multitoolu jednoduše nedosáhne tam, kam byste potřebovali. Pro takové situace je zde Leatherman Nástavec na bity – ten prodlouží dosah vašeho multitoolu o 3,25 palce, neboli 8,25 cm. 

- Klip na opasek - na přítomnost multitoolu v motorce si časem tak zvyknete tak, že jej budete chtít brát s sebou i na pěší výpravy. Pak se nepochybně hodí jednoduchá vychytávka, díky které multitool můžete nosit na pásku, aniž by se vám pod trikem rýsovalo až zbytečně mohutné pouzdro. A nebo jednoduše vyměníte klip za očko pro přichycení multitoolu třeba na karabinu batohu. Je to na vás.

- Magneziové škrtadlo pro 12000 škrtnutí a rozdělání ohně proudem 3000°C žhavých jisker.

Materiál čepele

420HC - Vylepšená nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku. Toto provedení nerezové oceli se osvědčilo při výrobě vysoce kvalitního nářadí.  Tepelným zpracováním této oceli bylo dále dosaženo optimální pevnosti a výdrže u multotoolů Leatherman, tím je dosaženo vysoké odolnosti proti opotřebení.

100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení multitoolu Leatherman, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát.

Funkce

tools_surge

 1. Kleště s jehlovou špičkou
 2. Kombinované kleště
 3. Štípací kleště měkkých drátů - vyměnitelné
 4. Štípací kleště tvrdých drátů - vyměnitelné
 5. Krimpovací kleště
 6. Štípací kleště - lanka
 7. Odizolovací břit na kabely na otvíráku
 8. Nůž s rovným ostřím z oceli 420HC
 9. Nůž se zubatým ostřím z oceli 420HC
 10. Pilka
 11. Nůžky s pružinou
 12. Šídlo
 13. Pravítko (8 palců/19 cm)
 14. Otvírák
 15. Otvírák na lahve
 16. Pilník na dřevo a kov
 17. Pilník s diamantovou vrstvou
 18. Vyměnitelná pilka - Bosch
 19. Velký bit adaptér
 20. Velký plochý šroubovák
 21. Malý plochý šroubovák

 

Video

Na výrobky LEATHERMAN se vztahuje globální záruka 25 let. Značka LEATHERMAN poskytuje na zboží (pouze „multitooly“) záruku v délce 25 let. Záruka na příslušenství a doplňky (pouzdra, bity, atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: