Leatherman CHARGE plus TTI

Značka: Leatherman
6 988,96 Kč –10 %
charge plus TTI 4
6 988,96 Kč –10 % 6 289,58 Kč 5 198 Kč bez DPH
Skladem

Nejlepší z Leathermanů řady CHARGE, aneb nářadí v luxusním balení. S devatenácti nástroji a stylovou rukojetí z titanu nejen skvěle vypadá, ale je také lehký, funkční a prakticky nezničitelný. Prémiové materiály jako titan a ocel nože S30V ® jsou známkou kvality pro fajnšmekry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design, funkčnost a odolnost. Přesně tyto tři vlastnosti dokonale vystihují nejlepšího z Leathermanů řady CHARGE. S devatenácti nástroji a stylovou rukojetí z titanu nejen dobře vypadá, ale je také lehký, skvěle funkční a prakticky nezničitelný. Čepel nože z prémiové oceli S30V ® je známka kvality pro fajnšmekry. Titan se používá k výrobě odolných a lehkých konstrukcí, jako jsou třeba raketoplány. I proto je Leatherman CHARGE TTi doslova raketou mezi multitooly.  

Nová verze "plus" má vyměnitelné břity kleští.

Rozměry

Délka čepele 7,37 cm

Délka zavřeného nástroje 10 cm

Hmotnost 252 g

Balení obsahuje

Multitool, nylonové pouzdro, odnímatelnou kapesní sponu, kroužek na karabinu, sadu přídavných bitů: křížový bit # 1-2, plochý bit 3/16", šroubovák 1/8" a torx # 15, hex 5/32 "a 9/64",hex 1/8 "a 7/64", hex 3/ 32 "a 5/64",hex 1/16 "a 0.050", čtyřhran # 1 a # 2, křížový mini šroubovák a hodinářský šroubovák, samolepku 100% originál, návod.

Materiály čepelí

S30V® - Povrchově upravená nerezová ocel s výjimečnou odolností proti korozi, používána zejména u nožů. S30V čepele vydrží ostré přibližně šestkrát déle než 420 nerezová ocel, ale mohou vyžadovat určité znalosti při ostření.

420HC - Vylepšená nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku. Toto provedení nerezové oceli se osvědčilo při výrobě vysoce kvalitního nářadí.  Tepelným zpracováním této oceli bylo dále dosaženo optimální pevnosti a výdrže u multotoolů Leatherman, tím je dosaženo vysoké odolnosti proti opotřebení.

Funkce

Charge_tti_scheme

 1. Kleště s jehlovou špičkou
 2. Utahovací kleště
 3. Štípací kleště tvrdých drátů
 4. Štípací kleště měkkých drátů s vyměnitelnými břity
 5. Krimpovací kleště
 6. Odizolovací břit
 7. Nůž s rovným ostřím z oceli S30V
 8. Nůž se zubatým ostřím z oceli 420HC
 9. Pilka
 10. Nůžky s pružinou
 11. Řezací hák
 12. Pravítko na rukojeti (8 inch/19 cm)
 13. Otvírák na plechovky
 14. Otvírák na lahve
 15. Pilník na dřevo a kov
 16. Pilník s diamantovou vrstvou
 17. Velký nástavec na bity (Obsahuje výměnný bit klasického plochého šroubováku)
 18. Malý nástavec na bity (Obsahuje výměnný bit klasického křížového a plochého šroubováku na brýle)
 19. Střední plochý šroubovák

 

Video

100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení multitoolu Leatherman, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát.

25 let záruka

Na výrobky LEATHERMAN se vztahuje globální záruka 25 let. Značka LEATHERMAN poskytuje na zboží (pouze „multitooly“) záruku v délce 25 let. Záruka na příslušenství a doplňky (pouzdra, bity, atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: