• 1 z 19
 

Kryt motoru Outback Motortek - Yamaha YT1200 Z Super Ténéré

 

Pevný kryt z 5mm materiálu chrání motor, svody, chadič oleje a vodní pumpu Super Ténéré před poškozením od odletujícího kamení, bahna, nebo při kontaktu s překážkou v drsném offroadu. 

Dostupnost Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
7 668,98 Kč
6 338 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Yamaha
 

Pevný kryt z 5mm materiálu chrání motor, svody, chadič oleje a vodní pumpu Super Ténéré před poškozením od odletujícího kamení, bahna, nebo při kontaktu s překážkou v drsném offroadu. 

Kryt udržuje motor čistý, na motor, svody a další díly se nenabalí bahno a motor se tak lépe chladí.

Kryt je pískován a lakován vypalovanou práškovou barvou pro maximální odolnost.

Instalace:

Montážní návod: Super Tenere - instalace krytu motoru

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
Značka motorky Yamaha