Husqvarna Norden 901 – Ultimate Protection Combo Outback Motortek

14 299,78 Kč 11 818 Kč bez DPH
Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku.

Sada spodních a horních padacích rámů a krytu motoru pro Husqvarnu Norden 901

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada spodních a horních padacích rámů a krytu motoru pro Husqvarnu Norden 901

Padací rám je vyroben z 22mm trubek, práškově lakován černě. Plně montovaný na rám motorky, funguje jako základna pro montáž krytu motoru. Kompatibilní s centrálním stojanem.

Kryt motoru je vyroben ze 4mm hliníkové slitiny, práškově lakováno černě, plně kompatibilní s centrálním stojanem.

Tento produkt je sestavou krytu motoru, spodního i horního padacího rámu.

Testování výrobcem:

Instalace:

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.