Hrazda na navigaci UNIT garage pro BMW R nine T

Značka: UNIT Garage
1 824,68 Kč 1 508 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.

Hrazda pro upevnění navigace pro model BMW R nineT Urban s originální kapotáží, kompatibilní také s modely Scrambler a Pure.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazda pro upevnění navigace pro model BMW R nineT Urban s originální kapotáží, kompatibilní také s modely Scrambler a Pure.

Vyrobeno z ocelové trubky o průměru 12mm. Uchycení na šrouby horních brýlí, bez jakýchkoli úprav na motorce.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: