Honda CRF1000L Africa Twin – Crash Guards Combo Outback Motortek

12 201,64 Kč 10 084 Kč bez DPH
Obvykle 1-4 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sestava základních padacích rámů + padacích rámů motoru Outback Motortek pro Hondu Africa Twin 1000 ve všech verzích včetně Adventure Sports.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava základních padacích rámů + padacích rámů motoru Outback Motortek pro Hondu Africa Twin 1000 ve všech verzích včetně Adventure Sports.

Základní padací rámy Outback Motortek mají nižší a širší konstrukci, než originální padací rámy. Tím se soustřeďuje energie nárazu jen na nejpevnější místa motocyklu. Při použití pevných materiálů je taková konstrukce dostatečnou ochranou při zachování nízké přidané váhy. Dostatečná vzdálenost padacího rámu od motocyklu zajistí ochranu i při pádu v offroadu, případně tak velkém nárazu, že by došlo k částečné deformaci rámu. Drahé díly motocyklu tak zůstávají v bezpečí.

Rozšíření o padací rámy motoru celou konstrukci dále zpevňuje, toto rozšíření přidává další montážní bod pod motorem. Trubka, vedoucí kolem motoru ochraňuje zejména při pádu v terénu křehké kartery před proražením a ztrátou oleje.

Kompatibilní se všemi modely a ročníky Africa Twin CRF1000 včetně Adventure Sports.

 

Testování padacích rámů výrobcem

Testování padacích rámů ve skutečném provozu
 

 Vlastnosti padacích rámů

 • Ruční MIG svařování - všechno je o pevnosti! Filosofie značky Outback Motortek: pevnost a funkcionalita je důležitější než vzhled.
 • Kvalitní 27mm ocelové trubky s tloušťkou stěny 2mm - jakékoli méně kvalitní trubky nevydrží pád 220 kilo těžké motorky.
 • Méně je často více - Abyste spolehlivě ochránili motocykl, nemusíte jej celý obalit pavučinou trubek. Úplně stačí dobře promyšlené a jednoduché řešení, které funguje, dobře vypadá a nepřidá motocyklu na tolik sledované váze.
 • Odolné montážní prvky - laserem vyřezávané díly ze 4mm silného materiálu. V rozhodujícím momentu absorbují většinu energie nárazu a ochrání tak před poškozením daleko dražší rám samotného motocyklu.
 • Nerezové montážní prvky
 • Pískování pro dosažení ideálního povrchu pro konečnou povrchovou úpravu.
 • Práškový nástřik v kombinaci s pískováním je nejlepší povrchovou úpravou.

 Instalace padacích rámů

 

Možnosti konfigurace padacích rámů Outback Motortek

 • Základní padací rám - nosný prvek
 • Padací rám motoru - chrání kartery a zabrání poškození motoru, ztrátě oleje a nepojízdnosti motorky. Navíc zpevňuje základní padací rám o třetí bod uchycení na motorku. Jsou dvě verze - pro manuální nebo DCT převodovku.
 • Horní padací rám - rozšířené krytí kapot pro offroad, kdy motorka padne mimo cestu a zůstane kolama nahoru.
 • Kryt motoru - profilovaný plech, který chrání motor zespoda před proražením a zepředu před bahnem a kamením.

AT1000 KONFIGURACE

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.