Ducati Multistrada V4 – Ultimate Protection Combo Outback Motortek

24 500,90 Kč 20 248,68 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku. Skladem Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Padací rámy a kryt motoru pro Ducati Multistrada V4 pro maximální ochranu motorky při pádu nebo jízdě v náročném terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Padací rámy a kryt motoru pro Ducati Multistrada V4 pro maximální ochranu motorky při pádu nebo jízdě v náročném terénu.

Sestava zahrnuje tři samostatné produkty - spodní padací rámy, horní padací rámy a kryt motoru.

Padací rámy jsou práškově lakované do leské černé nebo červené. Kryt motoru je vždy černý.

Kompatibilní se všemi verzemi motocyklu.

Testování padacích rámů:

Instalace:

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: