Centrální stojan Outback Motortek - Honda CRF1000 L Africa Twin

5 340,64 Kč 4 413,75 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny. Objednávejte na dobírku.

Centrální stojan kompatibilní s příslušenstvím Outback Motortek. Ideální pro údržbu motorky - každý, kdo někdy mazal řetěz jej umí ocenit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Centrální stojan kompatibilní s příslušenstvím Outback Motortek. Ideální pro údržbu motorky - každý, kdo někdy mazal řetěz jej umí ocenit.

Na druhou stranu - pokud máte na Africe velký kryt motoru Outback Motortek, můžete motorku postavit "břichem" na jakýkoli pařez a stojan v tu chvíli nepotřebujete.

Pouze pro standardní verze Africa Twin CRF1000 L všech ročníků, mimo verzi Adventure Sports, která je vyšší na podvozku a stojan je pro ni krátký.

Pouze černá barva.

Montážní návod: CRF1000L - instalace stojanu

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: