Boční kožené brašny + nosiče UNIT Garage - BMW řada R nineT

Značka: UNIT Garage
24 192,74 Kč 19 994 Kč bez DPH
Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Stylové boční brašny z kvalitní kůže s kovovými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylové boční brašny z kvalitní kůže s kovovými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Na brašně z kvalitní kůže budete obdivovat každý malý detail, každý přesně provedený šev, každý kovový prvek. Oceníte pevný a odolný kovový zip na přední kapse i pásky pro zavírání brašny, vyrobené z 3mm silné kůže. Až ponesete brašnu na hotel, bude se hodit příjemný široký ramenní popruh, který dostanete s brašnou. Pokud půjdete s brašnou po městě, nikoho ani nenapadne, že to není luxusní módní doplněk. Jen decentní rychloupínací mechanismus na zadní straně prozradí, že jde o brašnu z motorky...

Brašnu lze pohodlně a rychle otevírat, aniž byste pokaždé rozepínali oba pásky. Stačí jen pásky vyhnout do stran a rozrolovat vršek brašny. Pásky slouží hlavně k nastavení objemu brašny.

Minimalistické nosiče nijak neruší design motorky. I přes vizuálně tenkou konstrukci jsou překvapivě odolné.

S brašnami UNIT garage jsem najezdil tisíce kilometrů na BMW R nineT. Tuhá kůže brašen nijak neplandá, nezpůsobuje žádné zvuky, ani vibrace i když jsou brašny prázdné. Minimalistické nosiče nijak nevibrují a netrpí ani když byly brašny nacpané na vícedení výlety pitím, nářadím, lékárnou, oblečením a těžkým zámkem na kotouč. Brašny se snadno otevírají pouhým odehnutím pásků na stranu a rozrolováním vršku brašny. Nikdy se nestalo, že by se jediný pásek sám na stranu uvolnil, i když byla brašna prázdná a pásek měl tedy jen minimální tlak. Díky pevné kůži vše perfektné drží a vypadá. Pro dosažení voděodolnosti je dobré brašny impregnovat voskem, nebo pořídit přídavné páštěnky přímo od UNITu. Ale na tomhle stylu motorek se nejezdí v dešti... Konstrukce i systém těchto větších brašen je naprosto stejná.

Radek Fiala, autor knih Motorkářův průvodce

 

Základní objem brašny je 10 litrů, ale lze ji výškově zvětšit na 14 litrů.

Rozměry: 32 cm výška (lze zvýšit na 42 cm), 24 cm šířka a 12 cm hloubka.

V tomto balení jsou připraveny 2 brašny a jejich nosiče, včetně všeho, co je potřeba k instalaci na sériovou motorku.

 

Tyto symetrické nosiče pro BMW jsou kompatibilní s modely:

  • R nineT Roadster
  • R nineT Pure
  • R nineT Racer
  • R nineT Urban GS

Pro model R nineT Scrambler nebo upravené modely s vysoko umístěnými tlumiči výfuku potřebujete brašny s asymetrickými nosiči.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: